a
Lorem ipsum dolor sit amet, consecte adipi. Suspendisse ultrices hendrerit a vitae vel a sodales. Ac lectus vel risus suscipit sit amet hendrerit a venenatis.
12, Some Streeet, 12550 New York, USA
(+44) 871.075.0336
silverscreen@edge-themes.com
Links
Follow Us
 

Jako první byly rozebrány lístky na film Neprominutý v Cinema City

Snímek režiséra Sarika Andreasjana s názvem Neprominutý, který měl premiéru koncem září 2018, se stal prvním z filmů festivalu Nový ruský film, na nějž byly lístky rozebrány. Jeho promítání v kině Cinema City proběhne 7. listopadu a bude mu předcházet setkání s Armenem Ananikjanem, jedním z producentů filmu.

Film Neprominutý byl natočen na základě skutečných událostí a vypráví osud stavebního inženýra Vitalije Kalojeva, jehož rodina zemřela při letecké katastrofě nad Bodamským jezerem. Příčinou srážky osobního letadla společnosti Baškirské aerolinky, v němž letěla Kalojevova rodina, a nákladního letadla ve vzduchu se stala chyba švýcarského letového dispečera.

Když se Vitalij nedočkal své rodiny na letišti, vydal se na místo katastrofy, kde našel těla svých blízkých. Kalojev ztrácí vše, pro co žil. Nedočká se spravedlivého rozhodnutí soudu, takže sám hledá dispečera, kvůli němuž zemřela jeho rodina…

Roli Vitalije Kalojeva ve filmu ztvárnil Dmitrij Nagijev.

No Comments

Leave a Comment