a
Lorem ipsum dolor sit amet, consecte adipi. Suspendisse ultrices hendrerit a vitae vel a sodales. Ac lectus vel risus suscipit sit amet hendrerit a venenatis.
12, Some Streeet, 12550 New York, USA
(+44) 871.075.0336
silverscreen@edge-themes.com
Links
Follow Us
 

Na festival Nový ruský film se hlásí stále více diváků a vstupenky rychle ubývají

26. října 2018, 18:00. Na film Sobibor zbývají jen dvě vstupenky, na snímek Vymahač – jen třetina. Lístky na film Neprominutý jsou již zcela pryč a brzy tomu tak nejspíš bude i u filmu Arytmie. Pouhé dva týdny před zahájením festivalu Nový ruský film začali se diváci hlásit jako houby po podzimním dešti – náhlý výbuch zájmu přesáhl všechna očekávání organizátorů.

„Kino CinemaCity umístilo upoutávky na naše filmy na své webové stránce, hudební a filmové centrum Dlabačov zřídilo pro naše akce zvláštní stránku na svém webu, čeští diváci jeví ohromný zájem o vystoupení Nikity Vysockého v Městské knihovně Praha. Velmi nás to těší“, říká kreativní ředitel festivalu, Evžen Bidnenko. „Čekáme taky velký zájem o různé doprovodné akce: například se můžete setkat se spisovatelem a známým autorem sci-fi a fantasy románů Sergejem Lukjaněnkem a kosmonautem Alexandrem Alexandrovem. Z herců a režisérů na náš festival dorazí například Andrej Sokolov a Andrej Smoljakov, oba nositelé ceny Lidový umělec Ruské federace, Sergej Gorobčenko a Maxim Linnikov. Skvělý bohatý program jsme připravili také pro náš ruský jarmark, který chystáme na 10. a 11. listopadu v kině Dlabačov“.

No Comments

Leave a Comment