a
Lorem ipsum dolor sit amet, consecte adipi. Suspendisse ultrices hendrerit a vitae vel a sodales. Ac lectus vel risus suscipit sit amet hendrerit a venenatis.
12, Some Streeet, 12550 New York, USA
(+44) 871.075.0336
silverscreen@edge-themes.com
Links
Follow Us
 

Perlička festivalu – vyzkoušejte si skutečné filmové rekvizity, například meče a brnění

Kompletní brnění ruských vojínů ve filmu Legenda o Kolovratovi vážilo až 12 kilogramů a v tomto úboru herci běhali, máchali mečem, bojovali se svými kočovnými nepřáteli… Ovšem ani druhá strana, vojska chána Bátúa, to neměla o nic lehčí. Chcete si jejich rekvizity vyzkoušet na vlastní kůži? Přijďte na ruský jarmark 10. a 11. listopadu do kina Dlabačov (Belohorská 24, Praha 6). Jako první rekvizit vyzkoušel náměstek ředitele Ruského střediska vědy a kultury v Praze Oleg Soloduchin (na foto).

Vedle promítání filmů pro děti i rodiče ve vestibulu kina připravujeme jarmark pro celou rodinu, kde Vás čekají tvořivé dílny všeho druhu: jak si ušít a uvázat tradiční ruské čepice a šátky, látkové panenky, námořnické uzly, lahůdky od šéfkuchaře a mnoho dalších aktivit.

Speciálně pro tento jarmark nachystali producenti filmu „Legenda o Kolovratovi“ ze společnosti Central Partnership štíty, meče a helmy ruských a tatarských vojáků, které byly použity při natáčení filmu. Naše poděkování patří také filmovému studiu Barrandov, které nám na jarmark poskytlo i další rekvizity: velký hmoždíř, ve kterém lítá Baba Jaga, tradiční ruské kroje a mnoho dalšího.

No Comments

Leave a Comment