a
Lorem ipsum dolor sit amet, consecte adipi. Suspendisse ultrices hendrerit a vitae vel a sodales. Ac lectus vel risus suscipit sit amet hendrerit a venenatis.
12, Some Streeet, 12550 New York, USA
(+44) 871.075.0336
silverscreen@edge-themes.com
Links
Follow Us
 

Nikita Vysockij představí film o svém otci

Pokud zavřete oči, když Nikita Vysockij čte verše svého otce, bude se vám zdát, že jste se ocitli ve stroji času. Před vámi na scéně stojí živý Vladimir Vysockij… Chraplavý hlas, expresivita a upřímnost v každém slově, každém zvuku.

Svému otci se velmi podobá a podle prvních představ měl zahrát roli významného herce a zpěváka ve filmu Vysockij. Aspoň, že jsem živ právě on. Nikita je o dost vyšší než jeho otec, takže ostatní herci byli vybíráni tak, aby tomu výškou odpovídali. Avšak nakonec hlavní roli ztvárnil Sergej Bezrukov.

Proč Bezrukov a ne Vysockij? Proč tak dlouho tajili, kdo bude hrát roli hlavního hrdiny? Jakým otcem byl Vladimir Vysockij? Souhlasí s podáním událostí ve filmu blízcí příbuzní tohoto umělce?

Odpovědi na tyto a další otázky bude možné vyslechnout během setkání s Nikitou Vysockým, které proběhne před promítáním filmu Vysockij. Aspoň, že jsem živ v kinosále Městské knihovny v Praze 6. listopadu 2018 (začátek v 19:00) a v kině Metropol v Olomouci 7. listopadu 2018 (začátek v 17:00)

Speciálním hostem bude český interpret Vysockého písní Milan Dvořák.

No Comments

Leave a Comment