a
Lorem ipsum dolor sit amet, consecte adipi. Suspendisse ultrices hendrerit a vitae vel a sodales. Ac lectus vel risus suscipit sit amet hendrerit a venenatis.
12, Some Streeet, 12550 New York, USA
(+44) 871.075.0336
silverscreen@edge-themes.com
Links
Follow Us
 

Setkání herců filmu Kolja

6. listopadu 2018 proběhlo v pražské restauraci SOVA dlouho očekávané setkání herců z filmu Kolja: Iriny Bezrukovové (matka Kolji), Andreje Chalimona (Kolja) a Liliany Malkinové (Koljova teta).

„Už od rána k nám do restaurace přicházeli fanoušci a novináři, někteří dokonce čekali před vchodem,“ uvedl správce restaurace.

Setkání proběhlo ve velmi příjemné a domácké atmosféře, herci byli velmi rádi, že se po tolika letech opět setkali, a někteří fanoušci si nenechali uniknout možnost nechat si od nich podepsat knihu o natáčení legendárního filmu a osobně se pobavit s Irinou, Andrejem a Lilian.

Oběd pro herce byl osobně připraven brand-šéfem restaurace, Michailem Chmelininem, který již pohostil hosty slavnostního zahájení našeho festivalu svou specialitou, zmrzlinou z tulského perníku.

Film Kolja se stal jedním z několika za hranicemi široce známých českých filmů z poslední doby. Film režírovaný Janem Svěrákem získal řadu mezinárodních cen, včetně Oscara za nejlepší cizojazyčný film.

No Comments

Leave a Comment