a
Lorem ipsum dolor sit amet, consecte adipi. Suspendisse ultrices hendrerit a vitae vel a sodales. Ac lectus vel risus suscipit sit amet hendrerit a venenatis.
12, Some Streeet, 12550 New York, USA
(+44) 871.075.0336
silverscreen@edge-themes.com
Links
Follow Us
 

Představení filmu Neprominutý

7. listopadu 2018 v kině Cinema City proběhlo dlouho očekávané představení filmu Neprominutý od Sarika Andreasjana. V hlavní roli se objevil Dmitrij Nagijev.

V rámci festivalu snímek představila divadelní a filmová herečka Irina Bezrukova, producenti Armen Ananikjan a Alexej Rjazancev a herec Sebastian Sisak.
Sál se začal plnit diváky již 20 před zahájením promítání. Hosté festivalu se s diváky podělili o své názory na film a představili své dojmy z jeho zhlédnutí a to, jak probíhalo natáčení.

Film Neprominutý, natočený podle skutečných událostí, vypráví příběh Vitalije Kalojeva, jehož rodina zemřela při leteckém neštěstí. Příčinou srážky linkového letadla, v němž letěla Kalojevova rodina, a nákladního letadla byla chyba letového dispečera.

Kalojev ztratil vše, pro co žil, a když se nedočkal spravedlivého rozhodnutí soudu, začal hledat dispečera, kvůli jehož chybě zemřela jeho rodina…

No Comments

Leave a Comment