a
Lorem ipsum dolor sit amet, consecte adipi. Suspendisse ultrices hendrerit a vitae vel a sodales. Ac lectus vel risus suscipit sit amet hendrerit a venenatis.
12, Some Streeet, 12550 New York, USA
(+44) 871.075.0336
silverscreen@edge-themes.com
Links
Follow Us
 

S úspěchem proběhl ruský jarmark pro děti a jejich rodiče v kině Dlabačov

O víkendu 10.-11. listopadu v kině Dlabačov v rámci festivalu Nový ruský film s úspěchem proběhl ruský jarmark pro děti a jejich rodiče.

Mladí hosté společně s maminkami a tatínky soutěžili v konzumaci preclíků, skládání tradičních dřevěných matrjošek (světové mistrovství) a mikádu (evropské mistrovství!). Na vítěze a účastníky čekaly odměny, pohoštění a hlasitý potlesk všech rodičů.Během jarmarku bylo také promítnuto filmů, mezi nimiž si každý host přišel na své dle vlastního gusta: 

  • Vesmírné drama Saljut-7, které v rámci programu festivalu představil kosmonaut a dvojnásobný nositel řádu Hrdiny Sovětského svazu Alexandr Alexandrov.
  • Fantasy akční film na základě historických událostí Legenda o Kolovratovi, který v Praze prezentovali herci, kteří ztvárnili hlavní role Jevpatije Kolovrata a chána Bátúa: Ilja Malakov a Alexandr Coj. 
  • Sportovní drama Trenér, které divákům uvedl Andrej Smoljakov, nositel ceny Národní umělec Ruské federace, jenž si ve filmu zahrál otce hlavního hrdiny.

A také 3 snímky pro ty nejmladší milovníky filmu:

  • Ivan Carevič a Šedý vlk 3
  • Tři bohatýři a Král moří
  • Poslední bohatýr

Hosté našeho jarmarku si s sebou odnesli nejen spoustu zážitků, fotografií s filmovými hvězdami a skutečných filmových rekvizit, nýbrž i náboj skvělé nálady na mnoho dní!

No Comments

Leave a Comment